вул. Калініна - вул. Фрунзе - вул. Сінна - Центральний ринок - вул. Леніна - вул. Панянка - вул. Лисенка
У зворотньому напрямку по вул. Леніна та Фрунзе.
Розклад руху:
Героїв Сталінграду
Ринок
Червоний Шлях
6.10
6.30
7.00
7.40
8.00
8.30
9.30
9.50
10.20
11.45
12.15
12.45
13.30
14.00
14.30
15.30
16.00
16.30
17.30
18.00
18.30
19.30
20.00
20.30
Оновлено: 02.04.10 Розклад: ПП "Автомир".
За можливі зміни у розкладі, не висвітлені на сайті, автор ресурсу відповідальності не несе. Уточнюйте роклад руху у автобусах.